tel.+48 505 698 826      wycena@skb.net.pl
GENERALNY WYKONAWCA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I KUBATUROWYCH

REALIZACJE

OBIEKTY KUBATUROWE

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej budowie obiektów kubaturowych. W dzisiejszych czasach, budownictwo kubaturowe staje się coraz bardziej wymagające i specjalistyczne. Dlatego też, nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie przekłada się na doskonałe projekty, które zdobywają uznanie naszych klientów.

FUNKCJONALNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I SPECYFICZNE POTRZEBY INWESTORÓW

Nasz zespół projektantów i inżynierów zadba o każdy detal, począwszy od przemyślanego rozmieszczenia pomieszczeń, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni. Przywiązujemy ogromną wagę do wyboru najwyższej jakości materiałów budowlanych, co gwarantuje trwałość i solidność naszych obiektów.

ELASTYCZNOŚĆ I DOSTARCZANIE KONKRETNYCH ROZWIĄZAŃ

Nasze projekty to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność. Projektujemy budynki, które są nie tylko piękne, ale także przyjazne dla użytkowników. Nasze obiekty są przemyślane, aby spełniać wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Realizacje

Nowy Manhattan Zduńska Wola

Wybudowaliśmy w Zduńskiej Woli nowoczesny budynek wielorodzinny o 5 kondygnacjach wraz z tarasami na dachu, windami i infrastrukturą zewnętrzną (plac zabaw, parkingi, ogródki).

Dworce kolejowe Doliny Popradu

W ramach przebudowy i budowy dworców kolejowych, wykonaliśmy nowe instalacje i infrastrukturę. Prace objęły lokalizacje z ochroną konserwatorską, gdzie odtworzono zabytkowe elementy i zdobienia charakterystyczne dla regionu.

PBP Apartamenty Sp. z o.o.

W Łodzi wybudowaliśmy 50 mieszkań w nowoczesnym apartamentowcu z garażem podziemnym, wyposażony w windę osobową i stację transformatorową.

1 2 5