tel.+48 505 698 826      wycena@skb.net.pl
GENERALNY WYKONAWCA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I KUBATUROWYCH

KARIERA

Kontakt: Katarzyna Nowak

Współpracujemy z tymi, którzy chcą zdobywać wiedzę razem z nami. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i z przyjemnością obserwujemy Wasz rozwój podczas pracy w naszym zespole.

Zapraszamy do kontaktu zarówno studentów, absolwentów jak i osoby, które zdecydowały się na zmianę specjalizacji swojej dotychczasowej pracy. Wiemy, że możemy się wiele od siebie nauczyć.

Obecnie do współpracy poszukujemy:

Kierownik budowy/ Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków
kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych
nadzór nad terminowością oraz jakością wykonywanych robót budowlanych zgodnie z wymaganiami przepisów prawa budowlanego i sztuki budowlanej
opracowanie budżetu i harmonogramu realizacji projektów
koordynacja prac budowlanych w zakresie realizowanych projektów, w tym procesu zamówień robót oraz materiałów budowlanych
organizacja oraz nadzór pracy podległych podwykonawców i pracowników
raportowanie wykonania budżetu oraz terminowości prowadzonych robót
współpraca z Zarządem Spółki, Inwestorem, oraz organami administracji publicznej przy realizacji Inwestycji

Nasze wymagania
wyższe wykształcenie na kierunku budownictwo
uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
doświadczenie na stanowisku kierownika budowy w realizacji minimum 2 robót budowlanych w budynku użyteczności publicznej o kubaturze co najmniej 1 000 m 3 (każda z robót)
doświadczenie w realizacji robót budowlanych nad realizacją robót budowlanych w budynkach wpisanych do rejestru zabytków lub ewidencji zabytków zgodnie z ustawą o ochronie zabytków oraz realizacji inwestycji publicznych będzie dodatkowo premiowane
praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót
prawo jazdy kategorii B
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
zaangażowanie, dynamizm w działaniu

Oferujemy
stabilne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy (umowa B2B)
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w młodym, dynamicznym zespole przy realizacji ciekawych projektów budowlanych niezbędne narzędzia pracy
samochód służbowy