tel.+48 505 698 826      wycena@skb.net.pl
GENERALNY WYKONAWCA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I KUBATUROWYCH

REALIZACJE

HALE

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy hal przemysłowych. Rozpoczynamy od fazy projektowej i towarzyszymy Wam aż do finalnej realizacji, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie procesu budowlanego. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno budowę nowych hal, jak i modernizację istniejących obiektów przemysłowych.

FUNKCJONALNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I SPECYFICZNE POTRZEBY INWESTORÓW

Tworzymy hale, które są dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, uwzględniając specyfikę działalności i oczekiwania. Jeśli wymagania klienta są ściśle określone przez specyficzne standardy, jesteśmy gotowi dostosować się do nich. Z drugiej strony, jeśli poszukujecie niestandardowych rozwiązań budowlanych, możemy zaoferować kreatywne pomysły i doradztwo.

ELASTYCZNOŚĆ I DOSTARCZANIE KONKRETNYCH ROZWIĄZAŃ

Niezależnie od wybranego podejścia, zapewniamy terminową i rzetelną realizację inwestycji. Naszym celem jest optymalizacja kosztów budowy, dlatego przygotowujemy projekt, który nie tylko spełnia wymagania inwestora, ale także uwzględnia jego specyficzne potrzeby. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania w zakresie budowy hal przemysłowych i zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie projektu.

Realizacje

HSV Radomsko – etap II

Dla firmy HSV Radomsko wykonaliśmy budowę budynku produkcyjno-magazynowego HSV Radomsko z częścią biurowo-socjalną.

HSV Radomsko

Dla firmy HSV Radomsko wykonaliśmy budowę budynku produkcyjno-magazynowego HSV Radomsko z częścią biurowo-socjalną.