tel.+48 505 698 826      wycena@skb.net.pl
GENERALNY WYKONAWCA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I KUBATUROWYCH

SKB GRUPA

SKB LDR sp. z o.o.

Jako doświadczony partner dla biznesu specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym, handlowym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej. Jako Generalny Wykonawca doradzimy jak przeprowadzić całość Państwa inwestycji. Prowadzimy inwestycje w formule zaprojektuj wybuduj. Jesteśmy elastyczni i wiemy jak zastosować różnego rodzaju rozwiązania w odpowiedni na Państwa indywidualne, czasem nawet nietypowe potrzeby. Proponujemy naszym Klientom nie tylko wykonawstwo zleconych robót. Chcemy wspólnie, aktywnie znajdować najlepsze rozwiązania i realizować je dla Państwa. Robimy to rzetelnie i z pasją.

SKB NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu powierzchnie mieszkalne i komercyjne. Proponujemy wynajem biur, apartamentów i mieszkań, między innymi w odrestaurowanej kamienicy, z dostępem do sal konferencyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo lokale o zróżnicowanej powierzchni dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy także terenami inwestycyjnymi odpowiednimi do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

SKB ENERGETYKA

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych przeznaczonych dla budownictwa. Wykonujemy konstrukcje stalowe hal, magazynów, obiektów sportowych i biurowych, a także instalacje przemysłowe dla branży energetycznej.

Zapewniamy Państwu kompleksowe przeprowadzenie prac, począwszy od stworzenia projektu, uwzględniającego Państwa specyficzne potrzeby, poprzez produkcję konstrukcji stalowych, skończywszy na montażu i budowie.

SKB PLAST INSTAL

Specjalizujemy się w prowadzeniu inwestycji należących do branży instalacji przemysłowych. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu zadań, które wymagają specyficznego podejścia, a także niestandardowych rozwiązań.

Realizujemy projekty związane z transportem oraz przechowywaniem mediów niebezpiecznych, silnie agresywnych i korozyjnych. Zajmujemy się produkcją wykonanych z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym rur, kształtek, zbiorników, reaktorów i kominów.

SKB ENERGY

SKB Energy sp. z o.o. to firma technologiczna z Grupy SKB działająca na rynku odnawialnych źródeł energii, w szczególności fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, magazynowania energii, stacji do ładowania samochodów elektrycznych i rozwiązań wodorowych. Specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu usług i rozwiązań dla branży OZE w obszarze projektowania, rozwoju projektów, finansowania, wykonawstwa, Generalnego Wykonawstwa farm fotowoltaicznych i wiatrowych, projektów inwestycyjnych i obiektów z obszaru energetyki, przemysłu oraz budownictwa.

Jesteśmy dystrybutorem komponentów do fotowoltaiki oraz rozwijamy własną linię produktową konstrukcji stalowych do farm PV na gruncie oraz na dachach.

SKB DRIVE TECH

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie zespołów przeniesienia napędu, odlewnictwa żeliwa i obróbki metalu. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zespołów przeniesienia napędu, odlewnictwa żeliwa oraz obróbki metalu.

Naszą siłą jest połączenie nowoczesnego parku maszynowego z elastycznością wobec wymagań klienta. Jedna z najnowocześniejszych odlewni żeliwa w Europie oraz pełna gama procesów obróbczych pozwala nam zaoferować finalny produkt pochodzący z „jednej ręki” – gwarantujący najwyższą jakość i konkurencyjną cenę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży układów napędowych firma wykonuje także kompleksowe remonty przekładni pracujących w tramwajach i elektrycznych zespołach trakcyjnych.

CORDIS LOGISTIC

Zajmujemy się transportem drogowym krajowym i zagranicznym oraz outsourcingiem pracowniczym. Zapewnimy także zintegrowaną obsługę procesów magazynowych. Reagujemy szybko na wszystkie potrzeby klientów, zapewniając im sprytne rozwiązania.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem długoterminowej współpracy, ale też podejmujemy się realizacji zadań krótkoterminowych, nietypowych, które mogą wynikać ze specyfiki Państwa działalności.