tel.+48 505 698 826      wycena@skb.net.pl
GENERALNY WYKONAWCA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I KUBATUROWYCH

REALIZACJE

OBIEKTY PRZEMYSŁOWE

Specjalizujemy się w realizacji obiektów przemysłowych. Na przestrzeni lat pracowaliśmy przy budowie oraz przebudowie hal produkcyjnych, magazynów znajdujących się na terenie całego kraju. Wszystkie zrealizowane przez nas inwestycje odznaczają się najwyższą jakością.

FUNKCJONALNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO I SPECYFICZNE POTRZEBY INWESTORÓW

Budownictwo przemysłowe wymaga dokładnej znajomości norm i przepisów. Mając to na uwadze i pamiętając, że bezpieczeństwo jest priorytetem, przygotowujemy koncepcje, które dopasujemy do specyfiki Państwa potrzeb. Wspólnie poszukujemy i implementujemy rozwiązania, które dają naszym klientom pełną satysfakcję.

ELASTYCZNOŚĆ I DOSTARCZANIE KONKRETNYCH ROZWIĄZAŃ

W naszym portfolio znajdują się przedsięwzięcia zrealizowane dla wielu firm produkcyjnych w Polsce. Mamy doświadczenie w realizacji zleceń ściśle określonych standardami klienta. Zachowanie ich w najdrobniejszych szczegółach jest kluczowe dla zakończenia prac z powodzeniem. Jednocześnie jesteśmy też rzetelnym partnerem, który zaproponuje niestandardowe rozwiązania budowlane. W obu przypadkach gwarantujemy wykonanie budowy pod klucz, według wymagań klienta.

Realizacje

Medana Pharma S.A.

Medana Pharma S.A. to część największej polskiej firmy farmaceutycznej Polpharma S.A. Dla firmy Medana Pharma S.A. zrealizowaliśmy budowę budynku produkcyjnego niesterylnych form płynnych leków i rozbudowę budynku magazynowo – biurowego w Sieradzu.

Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o.

Ardagh Metal Beverage Polad Sp. z o.o. to producent szerokiej gamy puszek dla segmentu spożywczego. Firma funkcjonująca w ponad 100 lokalizacjach. Dla Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. budujemy halę produkcyjną z częścią socjalną.

Leitz Polska

Dla firmy Leitz, która jest światowym liderem w produkcji narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych zrealizowaliśmy budowę budynku biurowo-przemysłowego w Radomsku.