tel.+48 505 698 826      wycena@skb.net.pl
GENERALNY WYKONAWCA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I KUBATUROWYCH

O SPÓŁCE

Władze spółki

Sławomir Dobosz

Prezes Zarządu

Agnieszka Skalik

Wiceprezes Zarządu

Dlaczego my

WYSOKO WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI

Szczególną wartością dla firmy zawsze byli jej pracownicy. To dzięki ich zaangażowaniu i pasji możliwe było realizowanie najtrudniejszych i najbardziej wymagających projektów.

Od samego początku firma P.P.U. Dobosz, później SKB Sp. z o. o. Sp. k., SKB Development a obecnie SKB LDR sp. z o.o. (dawniej: SKB S.A.) gromadziła wokół siebie najlepszych specjalistów, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu przyczynili się do rozwoju przedsiębiorstwa.

DOŚWIADCZENIE W REALIZACJI DUŻYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ

Na przestrzeni lat staliśmy się specjalistami w zakresie różnych dziedzin branży budowlanej. Zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w realizacji między innymi kompleksowego wykonania budynków przemysłowych dla największych firm produkcyjnych w Polsce.

Ponadto mieliśmy okazję pracować przy remontach obiektów zabytkowych. Realizacja tego typu przedsięwzięć stanowiła szczególne wyzwanie, w związku z koniecznością prowadzenia prac pod opieką konserwatorską.

Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji przedsięwzięć, które wykonamy dla Państwa na bazie fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. W portfolio najważniejszych naszych budów i remontów wchodzą:

  • Obiekty użyteczności publicznej
  • Renowacje obiektów zabytkowych
  • Hale przemysłowe i magazynowe
  • Budownictwo mieszkaniowe
  • Placówki handlowe
  • Hale i inne obiekty sportowe

Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji przedsięwzięć, które wykonamy dla Państwa na bazie fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. W portfolio najważniejszych naszych budów i remontów wchodzą:

  • pierwszy w Polsce wertykalny aerotunel do nauki swobodnego spadania
  • przejście podziemne pod magazynem Jysk w Radomsku
  • 43-metrowy magazyn wysokiego składowania Jysk w Radomsku spełniający wyjątkowo rygorystyczne normy dotyczące odporności na niestandardowy ciężar
  • oczyszczalnia ścieków.

HISTORIA

W 1990 roku przedsiębiorstwo funkcjonujące wówczas pod szyldem P.P.U. Sławomir Dobosz rozpoczęło działalność w zakresie dostarczania usług budowlanych. Od początku pracownicy firmy szczególnie koncentrowali się na jakości wykonywanych prac oraz pełnym zadowoleniu klientów. Indywidualne podejście do realizowanych projektów, a także konsekwentne dążenie do podnoszenia standardu świadczonych usług umożliwiły szybki rozwój firmy.


ROZWÓJ MARKI

Z czasem przedsiębiorstwo zaczęło prosperować także na innych płaszczyznach. Naszą działalność rozwijaliśmy już nie tylko w branży ogólnobudowlanej, lecz także w sektorach związanych z konstrukcjami stalowymi, energetyką, nieruchomościami, obróbką skrawaniem czy tworzywami sztucznymi wzmacnianymi włóknem szklanym. Przy wsparciu SKB LDR sp. z o.o. (dawniej: SKB S.A.), udało nam się stworzyć niezależnie działające spółki, które doskonale odnalazły się na rynku poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i usług. Nasza praca pozytywnie oceniana jest zarówno przez zadowolonych klientów, jak i kapituły przyznające różne nagrody. Jednym z największych wyróżnień było uhonorowanie nas w 2007 i 2008 roku tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play przez Krajową Izbę Gospodarczą.