tel.+48 505 698 826      wycena@skb.net.pl
GENERALNY WYKONAWCA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I KUBATUROWYCH

OFERTA

ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

Formuła „zaprojektuj i wybuduj” to forma współpracy coraz częściej wybierana przez inwestorów budowlanych. W tym modelu inwestycji budowlanej jesteśmy odpowiedzialni za działania od przygotowania projektu, przez jego kompleksowe wykonanie aż do oddania inwestycji do użytkowania.

KOMPLEKSOWA DOKUMENTACJA

W modelu „zaprojektuj i wybuduj”, na podstawie wstępnych założeń opracujemy dla Państwa szczegółową koncepcję planowanej inwestycji wraz z projektem budowlanym i projektem wykonawczym.

BOGATE PORTFOLIO

W naszym portfolio znajdują się realizacje dla instytucji użyteczności publicznej. Renowacje obiektów zabytkowych, budowy obiektów przemysłowych i biurowych, hal sportowych czy inwestycji deweloperskich.

Oferta

OFERTA WZBOGACONA O PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Oprócz generalnego wykonawstwa proponujemy Państwu rozszerzenie oferty o przygotowanie projektu inwestycji. Dzięki temu koordynujemy większą część realizacji zlecenia. Zdejmujemy więc z inwestora konieczność nawiązywania współpracy z kolejnymi podmiotami.

Oszczędza to czas, środki finansowe i daje możliwość lepszej koordynacji prac. Realizacja budowy czy remontu w formule „zaprojektuj i wybuduj” to wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

PROJEKTY DOPASOWANE DO POTRZEB

Zrealizujemy prace zgodnie z zaproponowaną koncepcją terminowo i rzetelnie. Mając na uwadze optymalizację kosztów inwestycji, przygotowujemy projekt dopasowany do inwestora, uwzględniający jego indywidualne potrzeby.

Dzięki pracy w formule zaprojektuj i wybuduj dajemy Państwu możliwość uniknięcia niedogodności, które mogłyby się pojawić w relacji projektant-inwestor inwestycji. Pozwala nam to skrócić czas realizacji i zaoszczędzić Państwa pieniądze.

PRACUJĄC W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ” ZREALIZUJEMY DLA PAŃSTWA INWESTYCJE:

  • Obiekty użyteczności publicznej
  • Renowacje obiektów zabytkowych
  • Hale przemysłowe i magazynowe
  • Budownictwo mieszkaniowe
  • Placówki handlowe
  • Hale i inne obiekty sportowe