REALIZACJE

SZPITALE

Posiadamy doświadczenie w budowie placówek medycznych, a także przebudowie pomieszczeń szpitalnych. Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się zarówno w pracach ogólnobudowlanych, jak i generalnym wykonawstwem tego typu obiektów. Realizacja tak dużych przedsięwzięć wymagała od nas fachowej wiedzy, a także znajomości specjalistycznych narzędzi. Z sukcesem przeprowadzaliśmy prace na obiektach czynnych, co stanowi dodatkowe wyzwanie.

BUDOWA I PRZEBUDOWA POMIESZCZEŃ SZPITALNYCH

Podczas realizacji inwestycji zajmowaliśmy się między innymi przebudową pomieszczeń szpitalnych czy też wykonaniem dodatkowych źródeł zasilania w wodę. Ponadto musieliśmy zaadaptować dawne sale na działy administracji szpitala. Dla potrzeb oddziału klinicznego chorób wewnętrznych, astmy i alergii oraz dla oddziału klinicznego chirurgii ogólnej i transplantacyjnej w szpitalu im. Norberta Barlickiego w Łodzi przebudowaliśmy całkowicie wszystkie pomieszczenia. 

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Podczas projektowania pomieszczeń szpitalnych szczególnie istotne było dla nas zapewnienie doskonałych warunków zarówno personelowi medycznemu, jak i pacjentom. Ponadto niezwykle ważny element stanowiło dla nas bezpieczeństwo przyszłych użytkowników. W związku z powyższym w remontowanych placówkach zapewniliśmy alternatywne źródło energii na wypadek awarii. 


REALIZACJE