REALIZACJE

OBIEKTY SPORTOWE I REKREACYJNE  

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz budowaniu obiektów sportowych i rekreacyjnych. W naszych działaniach kierowaliśmy się przede wszystkim funkcjonalnością, a także wieloletnim użytkowaniem realizowanych przez nas przedsięwzięć. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa nietypowy obiekt sportowy lub rekreacyjnym, dla którego wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania w zakresie budownictwa. Wiemy jak zrealizować pionierskie przedsięwzięcie, które zarówno przez inwestorów jak i użytkowników zostanie ocenione jako sukces.

NIESTANDARDOWE REALIZACJE OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH

W ramach generalnego wykonawstwa zrealizowaliśmy budowę pierwszego w Polsce wertykalnego tunelu aerodynamicznego do nauki swobodnego spadania. Wśród oddanych przez nas do użytku inwestycji znajduje się także całkowicie wyremontowany i zmodernizowany zabytkowy Pałac Manor House. XVI-wieczny budynek przebudowaliśmy, tak aby mógł pełnić rolę nowoczesnego hotelu z krytą pływalnią, salą konferencyjno-bankietową oraz luksusowym SPA.

RZETELNA REALIZACJA OBIEKTÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH

Obiekty, które oddajemy do użytku spełniają wszelkie standardowe normy budowlane, ale to tylko solidna podstawa do uwzględnia charakterystyki danego przedsięwzięcia. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i elastycznie reagujemy na potrzeby inwestora. Proponujemy rozsądne rozwiązania budowlane, które potwierdzą, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym.


REALIZACJE