REALIZACJE

KOMPLEKSY MIESZKANIOWE

Nasza działalność obejmuje projektowanie oraz budowę nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy zlecenia dla inwestorów w różnych miejscach Polski. Wśród oddanych przez nas do użytku obiektów znajdują się między innymi apartamentowiec w Łodzi przy ulicy Struga 62 czy też osiedle rodzinne w Radomsku przy ulicy Starowiejskiej.

GENERALNE WYKONAWSTWO KOMPLEKSÓW MIESZKANIOWYCH

Budowa kompleksów mieszkaniowych to zadanie, które wielokrotnie wykonaliśmy z troską o najwyższy standard. Jako wiarygodny partner biznesowy zrealizujemy całość inwestycji i oddamy pod klucz realizację wykonaną według wymagań klienta. Przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa i funkcjonalności a także tych dotyczących zagospodarowania terenu wokół budynków mieszkalnych, doradzimy jak stworzyć miejsca, w których przyszłym właścicielom będzie się po prostu dobrze mieszkać.

PRZESTRZEŃ GOTOWA DO ZAMIESZKANIA

Wszystkie wybudowane przez nas obiekty charakteryzują się funkcjonalnością i wysokim standardem wykończenia. Gwarancją utrzymania standardu jest zapewnienie naszego serwisu po zakończeniu realizacji. Wybudowane przez nas kompleksy mieszkalne spełniają wymogi najbardziej wymagających klientów i stwarzają wymarzone warunki do zamieszkania.


REALIZACJE