REALIZACJE

KOMENDY POLICJI

Zajmujemy się budową, a także modernizacją obiektów użyteczności publicznej. Wśród zrealizowanych przez nas inwestycji znalazły się siedziby komisariatów policji zlokalizowane w różnych częściach Polski. W naszym portfolio znajdują się zarówno prace około budowlane, jak i przedsięwzięcia wykonane w formule Zaprojektuj i wybuduj.  

FUNKCJONALNOŚĆ BUDYNKÓW POLICYJNYCH

Zaprojektowane przez nas pomieszczenia charakteryzują się dużą funkcjonalnością. Już na etapie planowania szczególną uwagę zwracaliśmy zawsze na odpowiednie rozmieszczenie magazynów, pokoi Wydziału Prewencji, serwerowni czy też izby pamięci. Ponadto posiadamy doświadczenie w budowie archiwów jawnych i tajnych. Specjalnie na zlecenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi stworzyliśmy przyjazny pokój przesłuchań dzieci, który spełnia najwyższe standardy realizacji tego typu pomieszczeń.

NORMY TECHNICZNE I UŻYTKOWE

Nasze realizacje spełniają wszelkie wymogi dotyczące norm technicznych i użytkowych. Mieliśmy okazję wykonać urządzenia transportowe dla osób niepełnosprawnych. Z największą dbałością o szczegóły przeprowadziliśmy również prace zarówno wewnątrz budynków, jak i w ich najbliższym otoczeniu. Wśród powierzanych nam zadań znalazły się między innymi zmiana ogrodzenia czy też wybór odpowiednich płytek chodnikowych.


REALIZACJE

 

INNE REALIZACJE

BUDOWA W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ – KOMENDA POLICJI W KŁOMNICACH

Wraz z garażem i wiatą garażową

Inwestor: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
Termin: 03.2016
Lokalizacja: Kłominice

Na zlecenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zrealizowaliśmy w formule Zaprojektuj Wybuduj budowę nowej siedziby Komisariatu Policji w Kłomnicach. Pracę zrealizowaliśmy rzetelnie i terminowo, spełniając oczekiwania klienta.

 

BUDOWA W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ – KOMENDA POLICJI W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Inwestor: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Termin: 2017
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

W formule Zaprojektuj i wybuduj zrealizowaliśmy zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z remontem i przebudową budynku Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Powierzchnia całkowita budynku wynosi ok. 9 200 m².

Zobacz także