O GRUPIE

SPÓŁKI GRUPY SKB

SKB S.A.

SKB SA

Jako doświadczony partner dla biznesu specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym, handlowym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej.

Jako Generalny Wykonawca doradzimy jak przeprowadzić całość Państwa inwestycji.

Prowadzimy inwestycje także w formule zaprojektuj wybuduj. Jesteśmy elastyczni i wiemy jak zastosować różnego rodzaju rozwiązania w odpowiedni na Państwa indywidualne, czasem nawet nietypowe potrzeby.

Proponujemy naszym Klientom nie tylko wykonawstwo zleconych robót. Chcemy wspólnie, aktywnie znajdować najlepsze rozwiązania i realizować je dla Państwa. Robimy to rzetelnie i z pasją.

SKB Budownictwo

SKB BUDOWNICTWO

Zrealizujemy dla Państwa prace ogólnobudowlane, wykończeniowe, ziemne; prace instalacyjno-inżynieryjne; roboty montażowe, a także żelbetowe i elewacyjne. Zrobimy to solidnie i terminowo. Korzystając z wieloletniego doświadczenia doradzimy, jak zaplanować i przeprowadzić dla Państwa prace. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które spełni Państwa oczekiwania. Wieloletnie doświadczenia w branży budowlanej sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń.
SKB Energetyka

SKB ENERGETYKA

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych przeznaczonych dla budownictwa. Wykonujemy konstrukcje stalowe hal, magazynów, obiektów sportowych i biurowych, a także instalacje przemysłowe dla branży energetycznej.

Zapewniamy Państwu kompleksowe przeprowadzenie prac, począwszy od stworzenia projektu, uwzględniającego Państwa specyficzne potrzeby, poprzez produkcję konstrukcji stalowych, skończywszy na montażu i budowie.

SKB Plast Instal

SKB PLAST INSTAL

Specjalizujemy się w prowadzeniu inwestycji należących do branży instalacji przemysłowych. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu zadań, które wymagają specyficznego podejścia, a także niestandardowych rozwiązań.

Realizujemy projekty związane z transportem oraz przechowywaniem mediów niebezpiecznych, silnie agresywnych i korozyjnych. Zajmujemy się produkcją wykonanych z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym rur, kształtek, zbiorników, reaktorów i kominów.

SKB Nieruchomości

SKB NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy Państwu powierzchnie mieszkalne i komercyjne. Proponujemy wynajem biur, apartamentów i mieszkań, między innymi w odrestaurowanej kamienicy, z dostępem do sal konferencyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo lokale o zróżnicowanej powierzchni dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy także terenami inwestycyjnymi odpowiednimi do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

SKB Drive Tech

SKB DRIVE TECH

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie zespołów przeniesienia napędu, odlewnictwa żeliwa i obróbki metalu. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zespołów przeniesienia napędu, odlewnictwa żeliwa oraz obróbki metalu. Naszą siłą jest połączenie nowoczesnego parku maszynowego z elastycznością wobec wymagań klienta.

Jedna z najnowocześniejszych odlewni żeliwa w Europie oraz pełna gama procesów obróbczych pozwala nam zaoferować finalny produkt pochodzący z „jednej ręki” – gwarantujący najwyższą jakość i konkurencyjną cenę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży układów napędowych firma wykonuje także kompleksowe remonty przekładni pracujących w tramwajach i elektrycznych zespołach trakcyjnych.

SKB Cordis Logistic

CORDIS LOGISTIC

Zajmujemy się transportem drogowym krajowym i zagranicznym oraz outsourcingiem pracowniczym. Zapewnimy także zintegrowaną obsługę procesów magazynowych. Reagujemy szybko na wszystkie potrzeby klientów, zapewniając im sprytne rozwiązania.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem długoterminowej współpracy, ale też podejmujemy się realizacji zadań krótkoterminowych, nietypowych, które mogą wynikać ze specyfiki Państwa działalności.

SKB Epoxy Workshop

SKB EPOXY WORKSHOP

Wykonamy dla Państwa posadzki polimerowo-cementowe (mikrobeton) oraz posadzki żywiczne dla różnych przeznaczeń. Dostarczamy posadzki do przestrzeni przemysłowych jak i do celów dekoracyjnych.

Równolegle produkujemy stoły skomponowane z drewna i żywicy jak i wiele innych produktów żywicznych. Oferowane przez nas produkty są odporne na zarysowania, łatwe w utrzymaniu, posiadają wyjątkowe walory estetyczne, odporne na ścieranie, plamy i chemikalia. Typowymi obszarami zastosowania naszych produktów są: magazyny, hale produkcyjne, laboratoria i pomieszczenia wymagające podwyższonej czystości, warsztaty samochodowe oraz garaże, sale wystawowe, placówki medyczne i edukacyjne, hangary lotnicze.