SKB SA

GENERALNY WYKONAWCA

Zapewniamy kompleksową obsługę całego procesu budowlanego. Dzięki czemu realizacja inwestycji staje się maksymalnie efektywna, a dla inwestora bezpieczna i wygodna. Tym samym nie wymaga zaangażowania dodatkowych środków wewnętrznych przez klienta.

Jako generalny wykonawca zapewniamy gwarancję na okres zadowalający inwestorów. W naszej ofercie inwestor może też otrzymać rozszerzenie o usługę serwisową po zakończeniu procesu budowlanego. Realizację prowadzimy na zasadach open book lub w ryczałcie.

Powierzenie nam wszystkich zadań związanych z realizacją inwestycji, pozytywnie wpływa na optymalizację kosztów poniesionych przez naszych klientów. Inwestor nie musi troszczyć się o koordynację prac.

Zapewniamy Państwu terminowe wykonanie realizacji w zgodzie z projektem, budżetem inwestycji i harmonogramem prac.

Jako generalny wykonawca wyspecjalizowaliśmy się w realizacji nowych inwestycji i remontach:

Obiekty użyteczności publicznej

Posiadamy doświadczenie w budowie i przebudowie placówek medycznych, pomieszczeń szpitalnych, także z kompleksowym wyposażeniem medycznym oraz dworców kolejowych, budynków szkolnych, biurowych, komisariatów policji i urzędów miejskich.

Realizacja takich przedsięwzięć i konieczności zastosowania niestandardowych rozwiązań dla tego typu obiektów jest możliwa dzięki posiadaniu fachowej wiedzy i bogatemu doświadczeniu. Aby zapewnić ciągłość prowadzenia działalności przez inwestora, jesteśmy w stanie prowadzić prace na obiekcie funkcjonującym.

Renowacje obiektów zabytkowych

Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych renowacji obiektów zabytkowych. Przy okazji każdej renowacji łączymy troskę o przywrócenie dawnej świetności zabytkowego obiektu z wymogami współczesnego budownictwa. Obiekty zabytkowe nie tylko zyskują nowy blask, zostają w dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, ale także stają się sprawnie funkcjonującymi obiektami codziennego użytkowania. Efekty naszej pracy zostały wielokrotnie bardzo pozytywnie ocenione przez konserwatorów zabytków. W szczególności należy wymienić publikację w magazynie Renowacje i Zabytki dotyczącą dworca PKP Poznań Zachodni.

Hale przemysłowe i magazynowe

Realizujemy budowy oraz modernizacje hal magazynowych i obiektów produkcyjnych. Tworzymy dla Państwa hale dopasowane do indywidualnych potrzeb, wynikających ze specyfiki działalności. Realizujemy budowy ściśle obwarowane specyficznymi standardami klienta. Z drugiej strony potrafimy zaproponować niestandardowe rozwiązania budowlane. W obu przypadkach gwarantujemy realizację inwestycji, według wymagań klienta.

Budownictwo mieszkaniowe

Oferujemy Państwu przygotowanie projektu oraz budowę kompleksów mieszkaniowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, poparte sukcesami. Gwarantujemy realizację, z dbałością o każdy detal. Zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności oraz dotyczące zagospodarowania przestrzeni wokół budynków mieszkalnych, doradzimy jak stworzyć przestrzeń, w której będzie się dobrze żyć.

Placówki handlowe

Jako generalny wykonawca realizujemy budowy oraz modernizacje hipermarketów, sklepów wielkopowierzchniowych oraz innych placówek handlowych. Jesteśmy doświadczonym wykonawcą prac, na rzecz inwestorów z różnych dziedzin handlu. Nasz zespół doświadczonych fachowców zrealizuje dla Państwa inwestycję z dbałością o każdy aspekt funkcjonowania obiektu. Oprócz realizacji budowy samego budynku, zajmujemy się także pracami z zakresu infrastruktury i przyłączy.

Hale i inne obiekty sportowe

Realizujemy budowy hal i obiektów sportowych. Zrealizujemy dla Państwa projekt, który będzie nie tylko bezpieczny, funkcjonalny, wyposażony w konieczne instalacje ale będzie też spełniać specyficzne potrzeby inwestora i użytkowników. Dostosujemy obiekt do wymogów dyscyplin sportowych, jakie mają być uprawiane w obiekcie. Zdobyte do tej pory doświadczenia w realizacji budowy hal i obiektów sportowych pozwalają nam na fachowe doradztwo w zakresie doboru specjalistycznych materiałów budowlanych.

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy podwykonawców i dostawców materiałów budowlanych. Warto z nami współpracować.

OFERTA

Proponujemy Państwu współpracę w kilku modelach. Począwszy od Generalnego wykonawstwa, przez Zaprojektuj i wybuduj, Budowę pod klucz, aż do Inwestycji od A do Z.

Każda kolejna forma wzbogacona jest o większy zakres naszych usług.
Jesteśmy gotowi być wykonawcą dostarczonego projektu, ale i zrealizować inwestycję pod klucz, a nawet od A do Z. Zdejmiemy z Państwa możliwie największą cześć obowiązków.

+Zaprojektuj i wybuduj

Więcej

+Budowa pod klucz

Więcej

+Inwestycje od A do Z

Więcej